q
Вибір органайзерів для дому Tidivi: матеріали та основні характеристики
16112
post-template-default,single,single-post,postid-16112,single-format-standard,bridge-core-3.0.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_with_content,width_470,qode-theme-ver-28.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive

Вибір органайзера для домашнього користування: основні критерії та рекомендації

Вибір органайзера для домашнього користування: основні критерії та рекомендації

У сучасній квартирі багато речей. Іноді пошуки потрібного можуть займати годинник, та й виглядає завалений речами простір не надто добре. Розсортувати предмети та надати їм акуратного вигляду допоможе органайзер. Це ящик із відділеннями, коробка або набір підвісних кишень, у які можна покласти різні предмети.

Матеріал

  1. Основний матеріал сучасних органайзерів – пластик, зазвичай кольоровий та напівпрозорий. З жорстких різновидів виготовляються бокси, м’які пакети. Пластик довговічний, стильно та акуратно виглядає, забезпечує збереження речей та захист від пилу. Особливо міцні пластикові кейси навіть захищають від ударів.
  2. Дещо рідше зустрічається текстиль. Тканинні коробочки мають алюмінієвий чи пластиковий каркас, що дозволяє тримати форму. Підвісні органайзери, звичайно, випускають без каркасів.
  3. Дерево, ДСП, МДФ, фанера трапляються відносно рідко. Вони надійні та стильні, але важкі та дорогі. Їх використовують для організації цінних речей: колекційних карток, настільних ігор, прикрас. Найчастіше купити органайзери на https://www.tidivi.shop/ не можна, їх роблять на замовлення.
  4. Алюмінієві та сталеві органайзери теж зустрічаються рідко, це своєрідні міні-сейфи, головна перевага яких – міцність.
  5. Пінокартон та гофрокартон – бюджетний варіант. Саморобні органайзери зазвичай виготовлені з цих матеріалів.

Ціль

Універсального органайзера немає. При доборі на tidivi.shop важливо враховувати, що зберігатиметься всередині:

  1. Спідня білизна та шкарпетки. Органайзер повинен мати багато відсіків, а ось зайва кришка. Можна обійтися роздільниками без денця: ці предмети одягу зазвичай зберігаються у ящиках комодів та шаф. Матеріали – текстиль, картон, рідше пластик.
  2. Постільна білизна. Потрібен повноцінний ящик із кришкою. Стане в нагоді і ручка: зазвичай постільна в органайзерах зберігається під ліжком. Матеріали – текстиль або пластик.
  3. Шпильки, гумки, кріплення, деталі Лего та інші дрібні сипучі предмети. Найкращий вибір — ящик із дрібними відсіками та кришкою. Матеріал – пластик.
  4. Інструменти. Міцний спеціалізований кейс – найкращий органайзер.
  5. Іграшки. Великі короби або підвісні етажерки допоможуть усунути безлад. Звернути увагу варто і на ящики із кришкою. Кращий матеріал – яскравий текстиль.
  6. Косметика. Косметичних засобів надто багато для звичайної косметички? Потрібен бокс із відсіками. Кришка може бути відсутня. Матеріали – пластик, дерево, іноді картон (якщо косметика лежить у ящиках трюмо).
  7. Документи. Органайзер має специфічну форму та виглядає як вертикальний відкритий лоток. Секції встановлюються поряд на підставку або вставляються у відкриту полицю. Матеріал майже завжди пластик.
No Comments

Post A Comment