26 Dec Вибір органайзера для домашнього користування: основні критерії та рекомендації
У сучасній квартирі багато речей. Іноді пошуки потрібного можуть займати годинник, та й виглядає завалений речами простір не надто добре. Розсортувати предмети та надати їм акуратного вигляду допоможе органайзер. Це ящик із відділеннями, коробка або набір підвісних кишень, у які можна покласти різні предмети.
Матеріал
- Основний матеріал сучасних органайзерів – пластик, зазвичай кольоровий та напівпрозорий. З жорстких різновидів виготовляються бокси, м’які пакети. Пластик довговічний, стильно та акуратно виглядає, забезпечує збереження речей та захист від пилу. Особливо міцні пластикові кейси навіть захищають від ударів.
- Дещо рідше зустрічається текстиль. Тканинні коробочки мають алюмінієвий чи пластиковий каркас, що дозволяє тримати форму. Підвісні органайзери, звичайно, випускають без каркасів.
- Дерево, ДСП, МДФ, фанера трапляються відносно рідко. Вони надійні та стильні, але важкі та дорогі. Їх використовують для організації цінних речей: колекційних карток, настільних ігор, прикрас. Найчастіше купити органайзери на https://www.tidivi.shop/ не можна, їх роблять на замовлення.
- Алюмінієві та сталеві органайзери теж зустрічаються рідко, це своєрідні міні-сейфи, головна перевага яких – міцність.
- Пінокартон та гофрокартон – бюджетний варіант. Саморобні органайзери зазвичай виготовлені з цих матеріалів.
Ціль
Універсального органайзера немає. При доборі на tidivi.shop важливо враховувати, що зберігатиметься всередині:
- Спідня білизна та шкарпетки. Органайзер повинен мати багато відсіків, а ось зайва кришка. Можна обійтися роздільниками без денця: ці предмети одягу зазвичай зберігаються у ящиках комодів та шаф. Матеріали – текстиль, картон, рідше пластик.
- Постільна білизна. Потрібен повноцінний ящик із кришкою. Стане в нагоді і ручка: зазвичай постільна в органайзерах зберігається під ліжком. Матеріали – текстиль або пластик.
- Шпильки, гумки, кріплення, деталі Лего та інші дрібні сипучі предмети. Найкращий вибір — ящик із дрібними відсіками та кришкою. Матеріал – пластик.
- Інструменти. Міцний спеціалізований кейс – найкращий органайзер.
- Іграшки. Великі короби або підвісні етажерки допоможуть усунути безлад. Звернути увагу варто і на ящики із кришкою. Кращий матеріал – яскравий текстиль.
- Косметика. Косметичних засобів надто багато для звичайної косметички? Потрібен бокс із відсіками. Кришка може бути відсутня. Матеріали – пластик, дерево, іноді картон (якщо косметика лежить у ящиках трюмо).
- Документи. Органайзер має специфічну форму та виглядає як вертикальний відкритий лоток. Секції встановлюються поряд на підставку або вставляються у відкриту полицю. Матеріал майже завжди пластик.
No Comments