q
Ціна ремонту двокімнатної квартири та правила проведення
15808
post-template-default,single,single-post,postid-15808,single-format-standard,bridge-core-3.0.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_with_content,width_470,qode-theme-ver-28.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive

Як виконати розрахунок вартості на ремонт квартири

Як виконати розрахунок вартості на ремонт квартири

Квартирний ремонт – досить витратний захід, що вимагає грамотного планування бюджету. Перш ніж зважитися на здійснення задуманого, слід чітко оцінити свої фінансові можливості і співвіднести ту суму, яку можна буде виділити на ремонт, з поточною вартість матеріалів і послуг фахівців.

Для визначення попередньої вартості ремонту потрібно брати до уваги безліч факторів. Наприклад, орієнтовна ціна ремонту двокімнатної квартири, може бути розрахована з урахуванням площі приміщення, складності майбутніх робіт, побажань замовника щодо оформлення інтер’єру і т. д.

Розрахунок вартості

Щоб розрахувати приблизну вартість ремонту двокімнатної квартири під ключ від компанії NSD Group, можна скористатися наявними на сайті калькулятором. Працювати з ним дуже просто, а розрахована в результаті сума буде максимально наближена до реальної вартості ремонту конкретної двокімнатної квартири.

Робота з калькулятором будується за наступною схемою:

  1. В першу чергу слід перейти в розділ Калькулятор.
  2. Далі необхідно вказати тип об’єкта нерухомості, в якому будуть проводитися ремонтні роботи (квартира, будинок, офіс). Крім типу нерухомості має значення і її вік. Ремонт в новобудові та вторинці має суттєві відмінності.
  3. Слід ввести у відповідні поля такі принципово важливі значення, як площа житла і висота стель в квартирі.
  4. Потрібно вказати вид ремонтних робіт, які необхідно провести на об’єкті: косметичний або капітальний ремонт. Вартість капітального ремонту завжди істотно вище в порівнянні з косметичним, що пов’язано з великим обсягом робіт. Можна замовити ремонт в окремій кімнаті, наприклад, в кухні або санвузлі.
  5. Слід також згадати категорію робіт. Якщо потрібно перепланування, доведеться провести демонтаж перегородок. Якщо мова йде про новобудову, готувати об’єкт до демонтажних робіт не доведеться.
  6. Уваги заслуговують роботи зі стінами, підлогами і стелями. Вони в чималому ступені впливають на підсумкову вартість. Також слід заздалегідь вибрати додаткові послуги, такі як прибирання на об’єкті і вивезення сміття, доставка необхідних для ремонту матеріалів і т. д.
  7. Після натискання кнопки Розрахувати програма виконає всі необхідні розрахунки. Сформований документ можна буде завантажити на комп’ютер або відразу роздрукувати.
No Comments

Post A Comment