q
Стіл трансформер: переваги, різновиди та критерії вибору
16050
post-template-default,single,single-post,postid-16050,single-format-standard,bridge-core-3.0.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_with_content,width_470,qode-theme-ver-28.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive

Як вибрати стіл трансформер та на що звернути увагу?

Як вибрати стіл трансформер та на що звернути увагу?

Стіл трансформер – це приклад інновацій у сфері меблів, який став незамінним аксесуаром для сучасних інтер’єрів. Цей функціональний та естетичний предмет декору дозволяє максимально грамотно використовувати корисний простір, приділяючи увагу зручності, стилю та компактності. Грамотно обраний стіл трансформер здатний максимально гармонійно вписуватися в загальну обстановку приміщення, створюючи затишну функціональну атмосферу.

Головні переваги застосування столів-трансформерів

Столи трансформери є чудовим вибором для оптимізації простору. Вони легко перетворюються з компактного стану на функціональний простір для прийому гостей. З їх застосуванням можна створити робоче місце або розширювати поверхню комфортного обіду. Ці столи можуть виконувати різні функції завдяки своїй універсальності. Вони можуть стати:

  • обіднім столом для сімейних посиденьок;
  • письмовим столом для роботи та навчання.

Такі столи можна адаптувати під особисті потреби. Зазначимо, що кожен бажаючий може замовити стіл трансформер на сайті з доставкою.

Стильний, сучасний дизайн

Столи трансформери відрізняються різноманітністю дизайнів, форм та матеріалів. При виборі такого предмета меблів необхідно звернути увагу на ці показники. В основному для виготовлення застосовують шляхетну натуральну деревину, проте більш економічні варіанти виконані з сучасного ламінату. Завжди можна знайти столи, як у сучасному мінімалістичному, так і традиційному класичному дизайні. Різноманітність варіантів дозволяє кожному підібрати щось до душі.

Основні різновиди

Перевага столів трансформерів полягає в їхній легкості та простоті трансформації. Завдяки інтелектуально продуманій конструкції перехід від однієї форми до іншої вимагає мінімум зусиль і часу. Стіл-трансформер “Метаморфоза”, який отримав велику популярність має дивовижну здатність змінювати свою форму завдяки обертанню елементів. Від компактного круглого варіанта він перетворюється на прямокутний стіл зі збільшеною площею.

Модель “Трансляція” дозволяє змінювати висоту поверхні, перетворюючи його з кавового столика на повноцінний обідній стіл. Це просто ідеальне рішення для будинку, де потрібно ефективно використати простір. Стіл-трансформер “Компакт” ідеально підходить для невеликих приміщень. Він легко трансформується від компактного варіанту до обіднього столу, деякі моделі мають додаткові відділення для зберігання. Можно замовити стіл трансформер на https://ideskstore.com/product-category/stoly/stoly-transformery/ по выгодной стоимости.

No Comments

Post A Comment