q
Встановлення відеоспостереження для магазину: правила та поради
16161
post-template-default,single,single-post,postid-16161,single-format-standard,bridge-core-3.0.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_with_content,width_470,qode-theme-ver-28.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive

Відеоспостереження для магазину: різновиди та переваги

Відеоспостереження для магазину: різновиди та переваги

Захист торгових точок від злому та інших протиправних дій є актуальним завданням для їх власників. Найкраще з такою роботою справляється комплексна система, де основу становлять камери відеоспостереження.

Вони можуть фіксувати факти, надсилати дані на віддалений пункт охорони. Для розуміння всіх особливостей варто дізнатися більше про відеоспостереження на https://iseeyou.video/services/shop/.

Правила встановлення

Для організації відеоспостереження за магазином немає жодних обмежень, проте при вході в приміщення, і всередині нього, мають бути попередження про контроль та запис дій відвідувачів.
Серед основних правил створення такої системи варто виділити:

  1. Заборонено розміщувати камери в роздягальнях, туалетах, душових та інших подібних приміщеннях.
  2. Знаки, що попереджають про проведення відеоспостереження повинні бути більшими, привертати увагу відвідувачів, розміщуватись на найпомітніших місцях.
  3. Встановлюються камери так, щоб вони контролювали всі двері та вікна магазину, підходи до них.
  4. Прилади можуть монтуватися на вулиці та всередині приміщення.
  5. Вони розміщуються вище за зростання людини, захищаються антивандальними боксами.
  6. Камери повинні мати функції повороту та зумування, тобто мати можливість наближати об’єкт, укрупнюючи його, або видаляти, підвищуючи кут охоплення території.
  7. Пристрої повинні працювати в умовах низького освітлення або повної темряви, перемикаючись на інфрачервоний режим.

Поради

Монтуючи систему, крім входів також необхідно контролювати торговий зал. Це дозволить спостерігати за покупцями, припиняти факти крадіжки чи псування товарів. Подібний спосіб дасть змогу дисциплінувати продавців та інший персонал.

Виводити дані можна на віддалений пульт, розміщений у самому магазині або в офісі охоронної компанії. У першому випадку потрібно організувати змінне чергування власного персоналу. Реакція буде моментальною, дозволить припинити дії зловмисників.

Система відеоспостереження має оснащуватися системою запису, куди входити весь обсяг отриманої інформації щонайменше, як у добу роботи. Краще, щоб цей термін розтягнувся на 36-48 годин.

Можна організувати виведення інформації на мобільні пристрої та стаціонарні комп’ютери власника або вищої адміністрації для посилення контролю. Система повинна мати автономні джерела живлення, щоб перемикатися на них під час збоїв у подачі електроенергії.

No Comments

Post A Comment