q
Як вибрати свічки запалення та як правильно встановити
16068
post-template-default,single,single-post,postid-16068,single-format-standard,bridge-core-3.0.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_with_content,width_470,qode-theme-ver-28.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive

Свічки запалювання на Great Wall WINGLE 5: вибір на заміна

Свічки запалювання на Great Wall WINGLE 5: вибір на заміна

Однією з найважливіших деталей автомобіля є свічка запалювання. Цей простий, дешевий елемент забезпечує запуск та роботу двигуна, з її несправністю експлуатація автомобіля стає неможливою. Для швидкого ремонту пропонується замовити запчастини на https://panda-auto.com.ua/brand_great-wall_wingle-5 , де є широкий асортимент якісних виробів.

Вибір деталей

Автовиробники намагаються уніфікувати безліч елементів, щоб спростити технологію збирання машини, полегшити її експлуатацію. Свічки запалювання найчастіше виготовляються сторонніми компаніями для конкретних моделей автомобілів. Щоб точно підібрати деталі для встановлення в Great Wall WINGLE 5, потрібно вивчити наступні параметри:

  1. Розмір різьблення, де важлива кількість витків та крок між ними.
  2. Довжини різьблення, щоб свічка точно встала в гніздо і було дотримано відстань від її контактів до місця, де виробляється підпал паливної суміші.
  3. Визначається тип електрода.

Зазвичай виробники вказують у своїй продукції, для яких саме моделей та машин років випуску підходять їх свічки запалювання. Переваги варто віддавати перевіреним маркам, нехай вони будуть дорожчими за вартість. Термін експлуатації та надійність компенсують витрати. Купівля менш якісних запчастин від маловідомих компаній зазвичай коштує дорожче, свічки доведеться міняти набагато частіше.

Процедура заміни

Процес проводиться у кілька стадій:

  1. Машина встановлюється на рівній поверхні, стопоритися ручним гальмом, двигуну дається час, щоб він охолонув.
  2. Відкривається капот, і визначається місце встановлення свічок. Вони закриті наконечниками високовольтних дротів. Ці пристрої потрібно потягнути вгору та прибрати від свічки, щоб не заважали. Тягти потрібно тільки за наконечник, братися за дроти забороняється, вони можуть порватися від зусиль.
  3. Потоком повітря очищається простір навколо свічок. Також потім буде потрібно видути сміття зі свічкових колодязів, після зняття деталі, щоб частинки не засмічили контакти.
  4. Спеціальним ключем із високою головкою викручується свічка. Діаметр ключа повинен точно відповідати показнику головки.
  5. Потім місце старої вкручується нова свічка.

Іноді потрібно знімати свічкову криницю і змінювати на ній кільце ущільнювача якщо старе зношене, пошкоджене або відсутнє. У ході процесу варто уникати контактів з високовольтними проводами, для безпеки заміни можна вимкнути негативну клему акумулятора.

No Comments

Post A Comment