q
У яких видах будівельних робіт використовується рядова цегла
16152
post-template-default,single,single-post,postid-16152,single-format-standard,bridge-core-3.0.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_with_content,width_470,qode-theme-ver-28.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive

Що таке рядова цегла і для яких робіт вона необхідна: основні характеристики

Що таке рядова цегла і для яких робіт вона необхідна: основні характеристики

Одним із видів цегли, що застосовується в будівництві, є рядова (будівельна) цегла. Він знайшов широке застосування при зведенні стін та облаштуванні фундаменту житлових та виробничих будівель.

Рядова цегла має ряд характеристик, які роблять його затребуваним у будівництві:

  • з ним просто працювати;
  • екологічно чистий матеріал, так як виготовляється з природної сировини (вапняк, глина, цемент), можна легко замовити цеглу на https://alex-group.com.ua/ua/kirpich/rjadovoj-kirpich/ з доставкою до будівельного майданчика;
  • стійкість до деформації та механічних пошкоджень. Він є оптимальним будівельним матеріалом для будівель, що знаходяться в умовах постійних вібрацій чи шуму;
  • добре поглинає вологу, тому не призначений для використання в умовах підвищеної вологості;
  • висока міцність. Будівельна цегла здатна витримувати досить високі навантаження.

Рядова цегла ціна якого є досить демократичним, є затребуваним матеріалом у будівництві. Він підходить для зведення житлових будівель та виробничих приміщень, де шум та вібрації – це постійні умови роботи.

У яких видах будівельних робіт використовується рядова цегла

З цього будівельного матеріалу виходять якісні стіни та надійний фундамент, але цим його сфера застосування не закінчується. З рядової цегли можна створювати різні візерунки на будівлі, використовуючи різні методи укладання, що візуально роблять будівлю фактурною.

Найпопулярнішим способом кладки рядової цегли є «шахматка». Для цього береться будівельна цегла двох контрастних кольорів, які чергуються. У наступному ряду колір зміщується однією одиницю. У такій техніці можна викладати як пішохідні стежки, так і фасади будівель.

Ще один поширений прийом називається “французький бонд”. По суті це ряд з перекриттям, тобто цегляна кладка здійснюється в два ряди. Усі другі ряди починаються з половини цегли. Візуально це виглядає як перекриття. За допомогою “французького бонда” можна створити безліч декоративних елементів на будь-якій будівлі. Це колони, балкони чи арки.

Рядова цегла – це найпоширеніший будівельний матеріал. Своєю назвою він завдячує формі та розміру, вони настільки гармонійні, що викладати ряди зможе навіть новачок у професії. Будівельну цеглу найкраще зберігати у спеціальних піддонах, встановлених один на одного.

No Comments

Post A Comment