q
Різновиди скляного посуду, його переваги та характерні особливості
16028
post-template-default,single,single-post,postid-16028,single-format-standard,bridge-core-3.0.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_with_content,width_470,qode-theme-ver-28.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive

Посуд зі скла: переваги та різновиди, як вибрати найкращий варіант

Посуд зі скла: переваги та різновиди, як вибрати найкращий варіант

Кухня вимагає оснащення різним начинням, серед якого важливе місце займає посуд. Ці предмети використовуються для приготування та вживання їжі, напоїв, застосовуються для сервірування столу. Для вибору пропонується скляний посуд на сайті.

Переваги

Скло є відносно недорогим матеріалом, тому всі предмети з нього коштують дешево, особливо якщо порівнювати з кришталем або порцеляною. Завдяки пластичності матеріалу та технології виготовлення посуду зі скла буває різним за формою та розмірами, може використовуватися для приготування їжі, її зберігання, прийому їжі.

Саме різноманітність форм та розмірів, функціональності предметів є основною перевагою скляного посуду. Їхній зовнішній вигляд, краса робить доречним використання на будь-якій кухні. Скляний посуд застосовується для сервірування столів у кафе та ресторанах, добре зарекомендував себе на кухнях пересічних споживачів.

Вироби не піддаються дії корозії, мікроорганізмів, легко та швидко очищаються. Для миття можна застосовувати воду будь-якої температури та різноманітні засоби для чищення. Посуд не вбирає запахи, тут їжа не підгоряє. Завдяки хімічній інертності матеріалу його можна використовувати в мікрохвильових печах, холодильниках.

Пропонується скляний посуд купити для приготування їжі або зберігання продуктів. У першому випадку використовується жароміцне скло, що витримує вплив відкритого полум’я або високих температур електричних плит, духових шаф, у другому застосовуються звичайні варіанти матеріалу. Скло може бути прозорим, створюватися матовим, молочним або з використанням відтінків будь-якого виду.

Різновиди

Поділ посуду може йти за кількома параметрами:

  1. Призначення, де виділяють кухонну, господарську, для зберігання продуктів, або приготування та вживання напоїв.
  2. За функціональністю: для приготування їжі або її вживання.
  3. За формою та розмірами.
  4. По комплектації виділяють одиночні вироби, набори та сервізи.

Основними варіантами скляного посуду є тарілки, супниці, каструлі, чашки, склянки, келихи, чарки, салатниці. Окремо виділяються банки, глеки, пляшки для зберігання продуктів чи рідин.

Існують предмети для запікання їжі в духовці або мікрохвильовій печі, приготуванні на електричній плиті. Є посуд на https://mirok.com.ua/steklyannaya-posuda/ , який може витримувати сильний внутрішній тиск, забезпечити герметичність при зберіганні.

No Comments

Post A Comment