q
Правила купівлі квитків на proizd
15886
post-template-default,single,single-post,postid-15886,single-format-standard,bridge-core-3.0.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_with_content,width_470,qode-theme-ver-28.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive

Особливості покупки квитків на proizd

Особливості покупки квитків на proizd

Подорож залізницею – це захоплююча пригода, особлива атмосфера, що панує у поїзді, смачний чай та цікаві попутники.

Щоб вирушити в поїздку, необхідно заздалегідь подбати про придбання квитків. Відкладати покупку не можна, оскільки їх розкуповують досить швидко. Ще недавно необхідність придбання залізничних квитків автоматично означала поїздку на вокзал і тривале очікування в нескінченній черзі до квиткової каси. А тепер можна просто купити квитки на https://proizd.ua/, уникнувши всіх неприємностей та довгого очікування.

Правила покупки

Щоб придбати квитки на сайті, що спеціалізується на їхньому продажу, потрібно діяти за такою схемою:

  1. Спершу слід відвідати сайт proizd.ua.
  2. На сайті слід увійти до свого облікового запису, вказавши облікові дані. Якщо обліковий запис ще немає, необхідно створити його. Процедура дуже проста і не займає багато часу.
  3. Далі можна приступати до вибору відповідного поїзда. Для цього потрібно буде уважно вивчити розклад на потрібну дату. Щоб розклад поїздів з’явився на екрані, слід зазначити основні параметри поїздки у відповідних полях. До них відносять початкову та кінцеву точки маршруту та дату відправлення.
  4. Коли на дисплеї буде виведено список усіх складів, які будуть випливати з пункту відправки до пункту призначення у вибраний день, слід уважно вивчити подану інформацію: тривалість поїздки, час прибуття, кількість вільних місць тощо.
  5. Коли поїзд буде вибраний, користувач зможе перейти до вибору конкретних місць у ньому. Для цього слід перейти до поїзда та вивчити схему вагонів. На ній відображається розташування всіх місць, щоб пасажир зміг вибрати те, що особливо зручно.
  6. Після вибору місця можна продовжити процес покупки. Для цього необхідно буде сплатити вказану на екрані вартість квитка у повному обсязі. Для оплати можна використовувати різні засоби: карти, електронні гаманці. На оплату дається обмежений час, після чого броню буде знято, тому зволікати не слід.
  7. Коли оплата квитка буде проведена, користувач зможе завантажити його, щоб роздрукувати або залишити у своєму телефоні для пред’явлення посадки.

На цьому процедура придбання квитка на поїзд може вважатися повністю завершеною. У разі виникнення будь-яких питань завжди можна звернутися до служби підтримки.

No Comments

Post A Comment