q
Як обирати матеріал каркасу ліжка: поради та декілька правил
15979
post-template-default,single,single-post,postid-15979,single-format-standard,bridge-core-3.0.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_with_content,width_470,qode-theme-ver-28.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive

Основа ліжка чи каркас ліжка: що вибрати

Основа ліжка чи каркас ліжка: що вибрати

Коли ви заходите в магазин меблів для спальні, зазвичай ви можете розглянути варіанти від стіни до стіни – і це може бути трохи приголомшливо.

Як ви знаєте, що вам підходить? З чого почати? Давайте розглянемо одне з головних питань, яке у вас виникне – основа ліжка чи каркас ліжка: що вибрати?

Чим відрізняється каркас ліжка від основи ліжка?

Це досить просто. Основа ліжка – це нижня частина ліжка, основа, на яку спирається ваш матрац, іноді її називають статичною основою або складною основою. Тоді як каркас ліжка – це основа ліжка, з’єднана з узголів’ям – це всі частини ліжка, крім матраца.

Можливість налаштування

Основа ліжка дає вам велику свободу дизайну, оскільки це чиста дошка, яку можна налаштувати відповідно до стилю вашої спальні. Якщо ви хочете, ви можете поєднати дубову основу з темно-синім м’яким узголів’ям ліжка або тканинну основу з вигнутим узголів’ям. Тоді, якщо ви переїжджаєте або робите ремонт, вам не доведеться купувати цілий новий спальний гарнітур, щоб відповідати новому дизайну, ви можете просто змінити узголів’я.

Доступні

Оскільки вони виготовлені з меншої кількості компонентів і більш доступних матеріалів, основи ліжок часто доступніші, ніж каркаси ліжок.

Каркаси ліжок постачаються з усіма деталями, необхідними для повного ліжка, з основою, узголів’ям ліжка та іншим. Отже, ви можете вибрати дизайн, який підходить до вашої спальні в магазині «Треба Меблі», зібрати його разом, і роботу зроблено.

Місце для зберігання

Каркас ліжка може мати більше місця під ним для зберігання. Крім того, часто в самому ліжку вбудовано місце для зберігання, з висувними ящиками під ним або полицями в узголів’ї. Гарне ліжко з висувними ящиками для білизни – правильний вибір при купівлі.

Потрібне складання.

Складання каркаса ліжка іноді може бути неминуче довготривалим завданням, яке потребує не однієї людини.

Ламелі можуть мати меншу підтримку.

Ламелі підтримують 50-80% нижньої частини матраца, тоді як основа ліжка з верхньою частиною платформи підтримує 100%. Ця опора допомагає матрацу зберігати форму та підвищує ваш комфорт.

Чи можна класти матраци на підлогу?

З усіма цими розмовами про основи та каркаси ліжок деякі з вас можуть запитати, а що, якщо просто покласти матрац на підлогу? Так, напевно, дешевше і простіше? Що ж, це може бути правдою, але є деякі досить значні мінуси.

Причини не класти матрац на підлогу:

  • Відсутність вентиляції може призвести до появи цвілі на вашому матраці
  • Це може скасувати гарантію на ваш матрац
  • Легкий доступ комах до матраца
  • Обмежений потік повітря може зробити ваш матрац гарячим
  • Дуже запилений – не добре, якщо у вас алергія
  • Людям із проблемами пересування важко встати з ліжка

Основа ліжка чи каркас ліжка: що вибрати?

Як бачите, при покупці спального гарнітура потрібно багато чого враховувати. Вибір дійсно залежить від ваших особистих уподобань, але ви також захочете розглянути, як рама ліжка або підстава ліжка підійде до вашої кімнати.

No Comments

Post A Comment