q
«Гала Клін»: наші послуги та методи роботи
16245
post-template-default,single,single-post,postid-16245,single-format-standard,bridge-core-3.0.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_with_content,width_470,qode-theme-ver-28.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive

Клінінговий сервіс «Гала Клін»: швидко, якісно та надійно

Клінінговий сервіс «Гала Клін»: швидко, якісно та надійно

Послуги клінінгу – комплексний сервіс, який передбачає цілу низку робіт. Після них будинок, квартира будуть на 100% очищені від сміття, бруду, пилу.

Професійне прибирання від досвідчених фахівців пропонує наш клінінговий сервіс «Гала Клін». Послуги надаються в Києві та області.

Вартість сервісу залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Пакети послуг формуються для замовників індивідуально. У кожному конкретному випадку ціни уточнює менеджер.

Особливості та переваги клінінгового сервісу

До послуг клінінгових компаній мешканці будинків та квартир вдаються з кожним роком дедалі частіше. Люди оцінили зручність та практичність такого сервісу. Можна замовити прибирання та миття, а особистий час витратити на іншу корисну діяльність. Це особливо зручно для зайнятих людей: можна сконцентруватись на інших завданнях. Чистоту та порядок у житлі наведуть професійні майстри, які мають спеціальні сучасні миючі засоби та обладнання. У чому переваги? Вони очевидні: спеціалізоване обладнання та професійні засоби для прибирання забезпечують більш ефективні та якісні результати, ніж побутові.

«Гала Клін»: наші послуги та методи роботи

Генеральне прибирання – стандартний варіант, який часто замовляють клієнти. Фахівці повністю позбавлять приміщення від пилу, продезінфікують туалети та ванні кімнати, усунуть плями зі стін так далі.

Клінери застосовують лише безпечні хімічні засоби, які не викликають алергію у людей та тварин і в цілому не шкодять здоров’ю. Крім того, використовуються препарати, які усувають бактерії та грибок: навіть повітря в оселі стане чистим.

При необхідності можна замовити хімчистку:

  • килимів;
  • штор;
  • меблів.

Ця послуга дозволить навести максимальну чистоту та повністю позбутися пилу.

Чому варто звертатися до нас

Наш клінинг в Києві пропонує гнучкий графік роботи та сервіс, адаптований під потреби та вподобання кожного клієнта. Це дозволяє кожному замовнику вибирати необхідний набір послуг та частоту їх проведення.

Наші клінінгові послуги – це швидке и якісне наведення порядку без участі власника будинку, квартири. У фахівців навіть найскладніша робота не займе багато часу, тому результат вдасться оцінити в найкоротший термін.

Майстри від клінінгової компанії «Гала Клін» знають, як впоратися із серйозними забрудненнями. У нас працюють лише досвідчені люди, які вже не один рік працюють на об’єктах. Професіонали дістануться всіх труднодоступних забруднених місць будинку, квартири, вимиють кожен куточок.

No Comments

Post A Comment