q
Грилі від Ofyr: переваги та основні різновиди
15893
post-template-default,single,single-post,postid-15893,single-format-standard,bridge-core-3.0.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,side_menu_slide_with_content,width_470,qode-theme-ver-28.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive

Голландська компанія Ofyr: високоякісні грилі в асортименті

Голландська компанія Ofyr: високоякісні грилі в асортименті

Грилі від Ofyr – це не тільки бездоганна якість, а й оригінальна конструкція. Саме в цьому і криється головна перевага голландської компанії, якій вдалося в досить короткі терміни підкорити любителів барбекю з різних країн по всьому світу.

Бренд пропонує надійні та довговічні грилі-вогнища, а також аксесуари, що роблять процес приготування максимально комфортним. Вибрати необхідний пристрій і всі додаткові елементи можна за посиланням https://grillshop.com.ua/ofyr.html у спеціалізованому магазині Grill Shop.

Чим приваблює компанія Ofyr любителів гриля

Створюючи дров’яні грилі, компанія «Офір» кардинально змінила уявлення про ідеальний пристрій, запропонувавши абсолютно нову конструкцію у формі конуса. Таке обладнання не тільки має доволі оригінальний вигляд, а й дає змогу готувати кілька страв одночасно, використовуючи різні температурні режими, що дуже зручно. Серед інших переваг:

  • висока якість обладнання – використовується кортенівська сталь, яка забезпечує приладдю довговічність;
  • можливість розділити поверхню для смаження на кілька температурних зон;
  • великий вибір аксесуарів для зручного готування – решітка-гриль, шампура, інструменти для розпалювання, лопатки, рукавички для гриля, полум’ягасники тощо.

Завдяки нестандартному дизайну таких конструкцій їх можна зробити справжньою окрасою власного подвір’я або літнього майданчика популярного кафе/ресторану.

Асортимент обладнання популярного бренду Ofyr

Коли рішення про купівлю гриля голландського бренду в магазині Grill Shop вже прийняте, потрібно зробити правильний вибір. Це зовсім нескладно. Досить врахувати, що всі пристрої умовно діляться на 4 категорії:

  • 85-100. Серія грилів з поверхнею для смаження 85 см (для компанії до 30 осіб).
  • 100-100. Лінійка спеціального обладнання з поверхнею для смаження 100 см (до 50 осіб).
  • XL-150. Грилі з величиною поверхні для смаження 150 см (професійні моделі для 80-100 осіб).
  • Island. Обладнання, оснащене великою тумбою. Завдяки такій конструкції достатньо простору для комфортного приготування всіх інгредієнтів.

Оригінальні та надійні грилі «Офір» не потребують спеціального догляду, не передбачають складного монтажу. При акуратному поводженні можуть служити не одне десятиріччя. Купівля такого обладнання, особливо для підприємств громадського харчування, – чудова інвестиція, яка багаторазово окупиться в короткі терміни завдяки чудовому смаку й аромату отриманих страв.

No Comments

Post A Comment